Ako nakupovať na AliExpress

Ako nakupovať na AliExpress

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

AliExpress patrí bezpochybne k jednému z najznámejších a najobľúbenejších  čínskych e-shopov  v Slovenskej republike, ale tiež v Európe. Denne tento celosvetovo známy obchodný portál navštívi cez 10 000 000 návštevníkov, vo veľkej časti sa jedná tiež o návštevníkov z Ruska, kde sa AliExpress stavia na prednú pozíciu z hľadiska obľúbenosti online obchodov a táto klientela tvorí pomerne znateľnú a […] Celý článek

AliExpress recenzie – najväčší čínsky eshop

AliExpress recenzie – najväčší čínsky eshop

Snáď každý chce nakupovať čo najlacnejšie. A práve na AliExpress.com môžeme nakúpiť skutočne za veľmi nízke ceny. Nikdy ste o tomto internetovom obchode nepočuli? Potom si nižšie prečítajte celú recenziu na AliExpress, kde sa dozviete klady, zápory a mnoho ďalšieho.

Nakupujte lacno na AliExpress
Kto stojí za AliExpress.com a prečo tam nakupovať?

AliExpress.com je čínsky e-shop. Ide o službu Alibaba.com, ktorá ponúka tovar  od rôznych čínskych dodávateľov.

AliExpress kompletné recenzie

Nakupovanie cez tento e-shop sa stalo veľmi populárnym, či už kvôli nízkym cenám alebo  poštovnému zdarma. Dopravu zdarma totiž ponúka cez 90% predajcov. V e-shope nájdeme prakticky všetko, na čo si spomenieme, ponuka tovaru a počet predajcov […] Celý článek

Nákupy z AliExpress – ako nakupovať na AliExpresse

Nákupy z AliExpress – ako nakupovať na AliExpresse

Keď sa povie AliExpress mnohí z vás už asi vedia, o čom hovorím a správne si predstavia veľký čínsky internetový obchod. Môžeme tu nakúpiť za výrazne nižšie ceny než u nás. A to je práve najväčšie lákadlo a dôvod prečo tu chodí nakupovať milióny ľudí.

Nakupujte lacno na AliExpress
Ako AliExpress funguje?

AliExpress nie je bežný internetový obchod tak, ako sme zvyknutí. Má bližšie k českému Aukru. Dalo by sa povedať, že sa jedná o obrovské trhovisko.

Princíp je jednoduchý. Tovar ponúka nespočetne veľa predajcov. Takže si treba dávať pozor, od ktorého predajcu nakupujete a odporúčame nakupovať od predajcov, ktorí majú viac ako 90% kladného […] Celý článek

AliExpress slovensky – nakupujte v slovenčine

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nespornou výhodou pre nakupovanie z AliExpressu  je poznať aspoň základy anglického jazyka, ak je pre vás angličtina španielskou dedinou, nevadí. Je tu pomerne jednoduché riešenie. Dajte si AliExpres slovensky.

Nakupujte na AliExpressu v slovenčine

Ako si nastaviť AliExpress slovensky?

V pravom hornom rohu rozkliknete “Vyberte jazyk“, presne ako vidíte na obrázku. Potom si zvoľte slovenčinu.

Videonávod ako si nastaviť slovenčinu na AliExpresse

Ako sami vidíte, postup je naozaj jednoduchý. Slovenčinu si nastavíte za pár sekúnd. Verím, že tento mini […] Celý článek

AliExpress clo a DPH

AliExpress clo a DPH

Mnohých z Vás môže od nákupu z Čínskych e-shopov, ako je AliExpress odradiť práve clo a dph. Otázky typu „ Budem platiť CLO? “, „ Ako je to s platením DPH?“, „ Oplatí sa mi to? “, na ktoré nepoznáte presné odpovede, Vás môžu odradiť. Dnes sa však dozviete, ako to skutočne chodí s výmerou cla a dph.

Nakupujte lacno na AliExpress
Aliexpress – CLO a DPH – budem platiťniečo na viac?

Obecne sa platba cla a DPH vzťahuje iba na tovar z troch krajín ( všetky krajiny mimo EÚ). Ak teda nakúpime niečo na území EÚ, žiadne clo ani DPH platiť nebudeme. My […] Celý článek

AliExpress oblečenie

AliExpress oblečenie

Jedna z kategórii, kde ľudia nakupujú najviac je práve oblečenie. Na AliExpresse je ho nepreberné množstvo, milióny tovaru od detských vecičiek cez pánske saká, tričká, nohavice až po dámske šaty, čo Vás len napadne.

Pozrite sa na najväčšiu ponuku oblečenia na AliExpress

Prečo oblečenie práve na AliExpress.com?

Má to veľa výhod:

Veľmi lacné veci
Obrovský výber 
Poštovné zdarma
Do 22 eur sa vyhnete DPH a clu

Nezabudnite si preveriť predajcu, nakupujte od tých, ktorí majú aspoň 90% kladné hodnotenie.

AliExpress kompletná recenzia

Ako hľadať oblečenie na AliExpress?

Na AliExpress oblečenie nájdete radené v kategóriách. Rozdelené sú na pánske, dámske a mnoho ďalších podkategórií, ako napríklad šaty, džiny, sukne, tričká atď.

Ak neviete po anglicky […] Celý článek

Ako platiť na AliExpress – metódy platby

Ako platiť na AliExpress – metódy platby

Spôsoby ako zaplatiť na AliExpresse je viac. Obchod ponúka mnoho platobných metód. Všetky si zhrnieme a vyberieme tie najlepšie a najvhodnejšie pre zákazníkov zo Slovenskej Republiky.

Nakupujte lacno na AliExpress
Ako zaplatiť za tovar na AliExpress.com

Platba na AliExpress nie je nijak zložitá. Ak ste si vybrali tovar a váhate ako ho zaplatíte, ste tu správne. Pre tých, ktorým sa nechce čítať celý článok, už dopredu poviem, že najlepšia metóda je kreditná karta.

AliExpress kompletná recenzia

Ako sa zaregistrovať na AliExpress

Po prechode na stránku s platbou uvidíte všetky možnosti ako tovar zaplatiť. Keď kliknete na More Payment Methods , zobrazia sa vám všetky spôsoby platby pre vybranú krajinu.

Ak nemáte, zvoľte Slovenskú […] Celý článek

Ako objednať z AliExpress – registrácia

Ako objednať z AliExpress – registrácia

Ak chcete nakupovať na čínskom obchodnom portáli AliExpress.com je podmienkou sa zaregistrovať. Registrovať sa zvládne úplne každý. Nie je to nič zložité.

Nakupujte lacno na AliExpress
Registrácia na AliExpress krok po kroku

Najprv v pravom hornom rohu kliknete na Join. Ak máte stránku v slovenčine, tak kliknete na Pripojiť. Presne ako môžete vidieť na obrázku.

Ako mať AliExpress v slovenčine

Po kliknutí sa načíta stránka, kde napíšete svoj e-mail, opíšete overovací kód, ktorý sa vám zobrazí vedľa polička Verification Code  a potvrdíte.

Teraz prejdeme do svojej e-mailovej schránky, kde správu nájdete a potom kliknete na tlačidlo Continue. Ak sa vám správu nedarí nájsť, nezabudnite skontrolovať poštu […] Celý článek

Aliexpress ponuka tovaru

AliExpres nákup z Číny s ohromujúcou ponukou tovaru

Čínsky e-shop  AliExpress patrí medzi  najlacnejšie spôsoby nákupu tovaru z Číny. Funguje na rovnakom princípe ako českéAukro alebo najznámejší ebay alebo Alibaba. Využíva množstvo malých dodávateľov, vďaka ktorým pokrýva  dopyt prakticky akéhokoľvek tovaru. Môžete si tu kúpiť elektroniku, hračky, oblečenie a športové vybavenie alebo náradie pre skutočných kutilov.

Ponuka tovaru na AliExpress vás jednoducho ohromí. Tu si určite vyberiete.

Pozrite sa na najväčšiu ponuku tovaru na AliExpress

AliExpress po slovensky vie, ale len strojovo

Nákup cez AliExpress je uľahčený vďaka možnosti prepnúť stránku do slovenského jazyka. O preklad sa tu stará iba Google Prekladač , ktorý nie vždy […] Celý článek