Tablety z Číny

Tablety z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Uvažujete o kúpe tabletu, či už pre surfovanie na internete alebo sledovanie filmov, ale pripadnú vám tablety u slovenských predajcov príliš drahé? Chceli by ste výkonný tabliet, ale nehodláte zaň platiť vysokú cenu? Máte radi najnovšie hry alebo chcete sledovať filmy v HD kvalite, ale bežné tablety s dostatočným výkonom v česku stojí okolo 180EUR a viac? Radi by ste na tablete pracovali a potrebujete používať kancelárske aplikácie, ako je Microsoft Word, ale zároveň by ste radi využívali možností operačného systému OS Android?

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na ponuku tabletov na AliExpress

Nič z toho nie je problém! Vďaka širokému výberu z čínskych internetových obchodov si môžete vybrať veľké množstvo tabletov za veľmi nízku cenu. Zaujímavé tablety s OS Android môžete zakúpiť už od 40EUR. Na výber máte širokú radu internetových obchodov, na ktorých môžete výhodné tablety nakúpiť. Medzi najlepšie obchody by sme zaradili Deal Extreme alebo napríklad AliExpress, na ktorých nájdete najlacnejšie ponuku tabletov.

Lacné tablety z DealExtreme

Internetový obchod Deal Extreme patrí bezpochyby k jednému z najlepších čínskych internetových obchodov s elektronikou. Okrem veľmi výhodných cien nám tiež môže ponúknuť veľmi zaujímavé služby, ktoré u iných obchodníkov nenájdeme. Ide napríklad o možnosť zakúpenia výrobku z európskeho skladu. Vďaka tomu sa vyhneme povinnosti platenia DPH alebo cla.

Levné tablety z DealExtreme

Najlacnejšie tablety na trhu

Ako prvý tu máme tabliet Q8, o ktorom môžeme bezpochyby vyhlásiť, že sa jedná o najlacnejší dostupný tabliet na trhu. Už za 32EUR môžeme zakúpiť plne funkčné tablet s Wi-FI, kapacitné dotykovou obrazovkou a duálny kamerou. Nejedná sa o nijak extrémne výkonný tabliet, avšak pre surfovanie na internete alebo sledovanie videí na YouTube iste plne dostačuje.

tablet_tab1

Výkonný pomocník za rozumnú cenu

Ako druhý tu máme tabliet A70M. Jedná sa o tablet so 7 „displejom, 1GB RAM, Wi-FI a duálny kamerou. Toto všetko môžeme zakúpiť za veľmi priaznivých 49EUR. Za túto cenu môžeme získať tablet vhodný pre každodenné používanie, hranie hier, sledovanie filmov alebo prácu na internete. Ak hľadáte tablet pre svoje dieťa alebo starí rodičia, jedná sa o veľmi pekné zariadenie za veľmi priaznivú cenu.

tablet_tab2

 

Dve duše v jednom tele

Pre všetkých, čo hľadajú tabliet, na ktorom by mohli pracovať a využívať možnosti operačného systému Windows, ale zároveň by radi hrali hry alebo používali aplikácie pre OS Android, máme skvelé riešenie. Tablety s duálnym operačným systémom. Vďaka tomuto skvelému riešeniu si môžete vychutnať všetky klady Windows aj Androidu v jednom zariadení. Taký tabliet môžeme zakúpiť už od 74EUR, tak že ich obstarávacia cena nie je nijako extrémne vysoká.

Pre príklad si môžeme uviesť napríklad tabliet Vido W7. Tento tablet v sebe nesie Windows 8.1 a Android 4.4. K dispozícii vám je 1GB RAM, 32GB pamäte a výkonný štvorjadrový procesor. Toto všetko môžete mať už za 80EUR.

tablet_tab3

Pre naozaj náročných užívateľov tu máme duálny tabliet s 2GB RAM a výkonným čytřjádrovým procesorom, vďaka ktorému môžete bez problémov spúšťať akejkoľvek programy a aplikácie na oboch operačných systémoch. S 32GB pamäťou máte dostatok priestoru pre všetky aplikácie, ale aj dokumenty a súbory. S cenou 158EUR sa jedná o pomerne lacný a cenovo dostupný tabliet.

tablet_tab4

Výhodné tablety z AliExpressu

Chuwi VI8

Hneď na začiatok tu máme duálny tabliet Chuwa. Ponúknuť nám môže vysoký výkon, 2GB RAM a duálny operačný systém. Vďaka štvorjadrovému procesoru s výkonom 2.16GHz si môžeme dopriať vysoký výkon plnými dúškami. Toto všetko môžeme zakúpiť za 91 dolárov.

tablet_tab5

Výkonné tablety z AliExpressu

 

Teclest X98 Pro

Ak hľadáte mimoriadny tabliet s mimoriadnymi možnosťami, je tento tablet tým pravým, čo poteší vaše srdce i dušu. Kde sa výnimočné stretáva s dokonalým, tam nájdeme práve tento tablet. Procesor Intel Cherry Trail s výkonom 2.24GHz zaručuje veľmi vysokú kvalitu a výkon zariadenia. Na výkone tabletu pridáva ešte 4GB RAM a Intel HD Graphics. To všetko završuje 9.7 „Retina displej s vysokým rozlíšením. Toto všetko môžeme mať už za 299 dolárov. Či už chceme pracovať, sledovať filmy a fotografie alebo len hrať hry, všetky tieto možnosti nám v tom najlepšom prevedení ponúka tento tablet.

tablet_tab6

 

Xiaomi MiPad

Pre náruživých hráčov a náročných užívateľov tu máme tabliet Xiaomi MiPad. Štvorjadrový procesor a 2GB RAM zaisťujú plnohodnotný výkon, zatiaľ čo batéria s kapacitou 6700mAh zaručuje užívanie tabletu po dlhú dobu. Oceniť tiež môžete jemný displej s rozlíšením 2048×1536. S cenou 199 dolárov sa jedná o výkonný a cenovo dostupný tabliet.

tablet_tab7

Tablety z Číny
1 (20%) 1 vote

Facebookmail