Svadobné šaty z Číny

Svadobné šaty z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Chystáte svadbu a uvažujete o vhodných svadobných šatách? Chcete sa cítiť ako skutočná princezná, ale nechcete platiť horibilné sumy za obyčajné požičanie šiat? Nechcete byť ničím obmedzovaná a chcete si môcť vybrať zo širokej škály druhov? V tom prípade je na čase sa poobzerať po ponuke čínskych internetových obchodov. Tu môžeme nájsť naozaj širokú škálu šiat za ceny porovnateľné s cenami požičovní. To všetko s jediným rozdielom – vami zakúpené šaty zostanú iba vaše. Vyberať môžete z obrovského množstva druhov, štýlov, farieb a samozrejme tiež cenových relácií. Pekné a zaujímavé svadobné šaty tak môžeme kúpiť už od 50 dolárov, avšak ceny sa môžu vyšplhať až k 300 dolárom a vyššie.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na ponuku svadobných šiat na AliExpress

Svadobné šaty z Číny – ceny začínajú už na $50 (45)

Hneď na začiatok začneme od pomerne lacných, ale napriek tomu veľmi elegantných svadobných šiat, ktoré môžeme zakúpiť už za necelých 50 dolárov. Jedná sa o dlhé biele šaty s veľkým závojom. Sú to naozaj veľmi pekné šaty, v ktorých si môžete pripadať naozaj dokonale. Tam, kde sa skĺbi krása s výhodnou cenou, tam prichádzajú k slovu tieto šaty.

svatba_1

Ak chcete spoliehať na jednoduchosť a praktickosť, máme tu veľmi pekné biele svadobné šaty, ktoré môžu zaujať veľmi jednoduchým a pôsobivým dizajnom. Napriek tomu, že sa jedná o veľmi účelné šaty, na svoje si tu prídu aj milovníci závojov, lebo ten je tu veľmi pekný a hlavne dlhý. Pre všetkých, čo hľadajú jednoduchú eleganciu, sú tieto šaty skvelou voľbou. Po zľave vo výške 67% sú tieto šaty k dostaniu za veľmi pekných 104.49 dolárov.

svatba_2

Nechcete sa nechať ničím obmedzovať a chcete, aby vaše šaty boli úplne dokonalé, rovnako, ako vaša svadba? Pre milovníkov veľkých a pôsobivých závojov tu máme krásne svadobné šaty s naozaj veľmi pôsobivým závojom. Užite si svadbu naplno so šatami pre skutočné princezné. Teraz si ich môžete kúpiť za neuveriteľných 129.99 dolárov.

svatba_3

Hľadáte pôsobivé, ale cenovo dostupné svadobné šaty? Chcete, aby vám nejedna družička závidela a ženích žasol úžasom? Presne pre takéto želanie poznáme odpoveď. Sú nimi tieto pôsobivé šaty, za ktoré dáte necelých 80 dolárov.

svatba_4

Nechcete sa obmedzovať na už dávno okukanú bielu farbu a chcete niečo nové? Máte rada veľký a široký závoj osadený kvetinkami a volánikmi? Pre všetkých milovníčky ružovej farby tu máme šaty, vďaka ktorým môžete byť originálna v každej situácii. Ide o nesmierne pôsobivé a elegantné šaty, za ktoré práve teraz zaplatíte len 69.99 dolárov.

svatba_5

Veríte, že v jednoduchosti je krása a máte rada odvážne modely? V tom prípade pre vás máme úplne skvelé riešenie. Veľmi pôsobivé a dizajnovo dokonalé šaty z vás urobia dokonalú nevestu. Zabudnite na klasické šaty a vykročte do spoločného života originálnou cestou. S veľmi výraznou zľavou sú k dispozícii už za 149.99 dolára.

svatba_6

Pre tých, čo sa chcú cítiť naozaj dokonale a vysoká cena pre nich nie je žiadnou prekážkou, máme absolútne unikátne a výnimočné šaty. Jedná sa o šaty s veľmi dlhým a krásne zdobeným závojom. Zažite pocit skutočnej dokonalosti a výnimočnosti vďaka týmto unikátnym šatám. Práve teraz ich môžete zakúpiť za 617.49 dolára.

svatba_8

Svadobné šaty z Číny
1.5 (30%) 2 votes

Facebookmail