Obaly na mobilní telefony z Číny

Obaly na mobilní telefony z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Každý, kto používa múdry mobilný telefón, sa určite niekedy stretol s problémom nízkej odolnosti telefónov. Poškriabať alebo rozbiť dotykový displej je veľmi jednoduché a stačí na to pád z malej výšky. Pre tieto prípady si však môžeme zakúpiť obal na mobilný telefón, ktorý by mal tieto škody eliminovať.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na ponuku obalov na AliExpress

Ak si chceme takýto obal zakúpiť na Slovensku, najlacnejšie obaly zoženieme s cenou okolo 3,65 €. Bežne dostupné obaly sa cenovo pohybujú okolo 7-19 , čo je pomerne vysoká cena, najmä ak vlastníme lacnejší mobilný telefón.
Existuje však aj druhá možnosť, ako môžeme obal na mobilný telefón zakúpiť za zlomok slovenskej ceny a ešte si ho nechať doručiť zadarmo. Reč je o čínskych internetových obchodoch, ktoré ponúkajú širokú ponuku elektroniky a doplnkov, vrátane obalov na múdre mobilné telefóny. Takéto obaly môžete zohnať už od 0.69 dolára, teda asi 0,63 .

Nakupujeme obaly na FocalPrice

Jedným z veľmi obľúbených čínskych internetových obchodov je FocalPrice. Ten ponúka široký rad kvalitnej elektroniky a doplnkov. Tiež má špeciálnu rubriku zameranú na doplnky k výrobkom od spoločnosti Apple, do ktorej sa hneď pozrieme.

Módne obaly z FocalPrice

obaly_obal1

Ako sami môžete vidieť, na výber máme veľmi široké spektrum obalov. Či už hľadáte pevné plastové obaly, silikónové obaly alebo napríklad obal v štýle starej hernej konzoly, nájsť tu môžete takmer čokoľvek. To všetko navyše za veľmi nízke ceny. Ak nechcete obyčajný obal, ktorý majú takmer všetci, zaujať vás môžu napríklad rôzne tvarované a vyrezávané puzdrá na mobilné telefóny, ktoré vyzerajú veľmi zaujímavo a hlavne originálne.

obaly_obal2

Luxusné kožené obaly na mobily

Ak chceme nášmu mobilnému telefónu dopriať trochu luxusu, môžeme sa poobzerať po koženom puzdre. Môžeme zohnať puzdra z umelej kože, ale aj z pravej kože. Najlacnejšie takéto puzdra som na FocalPrice našiel za 4.49 dolára. Nie sú už tak lacné, ako obaly plastové, vyznačujú sa však väčšou odolnosťou. Tieto obaly tiež môžeme veľakrát použiť ako stojan na mobil alebo do nich môžeme tiež uložiť kreditné karty.

obaly_obal3Hliníkové obaly z FocalPrice

Pre tých, čo hľadajú maximálnu odolnosť pre svoje múdre telefóny, máme špeciálne hliníkové obaly. Jedná sa o obaly z hliníka alebo nejakého iného kovu, ktoré disponujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, tak že v prípade pádu telefónu na zem bude telefón dobre chránený. Prekvapiť môžeme všetkých, ktorí si hovoria, že takéto puzdro musí vyjsť na niekoľko desiatok eur. Na Slovensku áno, v prípade FocalPrice však ceny začínajú na veľmi priaznivých 0.89 dolároch, teda približne 0,74 eur. Či už hľadáme puzdra celokovové alebo vyrezávané, môžeme nájsť široký výber všetkých dizajnových prvkov.

obaly_obal4

Aby sme však nezostávali len pri doplnkoch pre iPhony, pozrieme sa aj na obaly pre iné mobilné telefóny. Či už vlastníme Samsung Galaxy alebo napríklad HTC, pre väčšinu mobilných telefónov tu nájdeme pekné obaly za veľmi priaznivé ceny.

Široký výber moderných obalov

Najprv sa pozrieme na obaly pre mobilné telefóny Samsung Galaxy S5, ktoré spolu s iPhone 5S patria medzi jedny z najobľúbenejších mobilných telefónov. Silikónové obaly pre tento model telefónu môžeme zohnať už od 1.49 dolára.

obaly_obal5Moderné odolné obaly

Okrem klasických obalov tu tiež môžeme nájsť veľmi zaujímavé dizajnovo spracované obaly s rôznymi vzormi a potlačami. Tiež môžeme zakúpiť puzdro na upevnenie telefónu na ruku, ktoré môžeme využiť pri väčšine športových aktivít, či už behanie alebo jazde na bicykli. S cenou 3.39 dolára sa jedná o pomerne výhodnú kúpu, lebo podobné puzdra sa u nás predávajú za 147 eur a viac.

 

obaly_obal6

Ak vlastníme mobilný telefón inej značky, ako je napríklad HTC, vyberať môžeme z veľmi lacných puzdier, ktorých cena začína už na 0.69 dolára. Jedná sa síce o veľmi jednoduché a obyčajné silikónové puzdra, na bežnú ochranu telefónu sú však úplne dostačujúce.

obaly_obal7

 

Všetky tieto obchody ponúkajú obaly na mobily

Obaly na mobilní telefony z Číny
Ohodnoťte článok

Facebookmail