Obag kabelky z Číny

Obag kabelky z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Hľadáte kvalitnú, módnu a hlavne štýlovú kabelku, ktorá by plne vyhovovala vašim potrebám? Nosíte často veľa vecí a bežne dostupné kabelky vám nestačia? Potom by vás iste mohli zaujímať kabelky o’bag, ktoré si v priebehu niekoľkých rokov dobyli celý svet.


Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.
Pozrite sa na ponuku Obag kabeliek z Číny

Veľkou výhodou týchto kabeliek je ich vysoká praktickosť, pretože môžete plne využiť celý priestor kabelky, či už so sebou nosíte notebook, knižku, peňaženku s dokladmi alebo napríklad učebnice do školy. Svoje využitie môže nájsť v rôznych situáciách, kedy ich môžete využiť aj ako nákupnú tašku. Bez obáv sem tiež môžete umiestniť oblečenie, čím môže svoje využitie nájsť tiež pri dlhších cestách, kedy si potrebujeme nabaliť niekoľko kusov oblečenia a nechceme ťahať kufor.

Základom celej Obag kabelky je jej pevné telo, ktoré bez problémov odolá aj hrubšiemu zaobchádzaniu. Vďaka tomu môžeme do kabelky bez obáv umiestniť aj krehkejšie veci, ktoré by mali bez problémov ustáť každodenným prekážkam. Okrem iného si tiež môžete byť istí, že vám kabelka bude dlho a poctivo slúžiť, bez toho aby sa na nej čoskoro prejavili známky poškodenia alebo opotrebenia.

ruzne-barvy-kabelek-obag

Všetky pre majú však svoje proti. Tým zásadným je najmä cena týchto kabeliek, ktorá na originálnom e-shope začína na 44 eurách, čo je pomerne vysoká cena aj cez všetky vyrieknuté klady. Ak sa nám táto kabelka naozaj páči a radi by sme si ju zaobstarali, môžeme sa poobzerať po týchto kabelkách v krajine, kde sú tiež vyrábané – v Číne.

Nejde ani tak o samotnú Čínu ako skôr čínske internetové obchody, na ktorých ju môžeme nájsť. Prečo práve v Číne? Hlavným dôvodom je bezpochybne cena, za ktorú sú na mnohých preverených čínskych e-shopoch predávané. Ceny týchto kabeliek tu začínajú už na necelých 30 dolároch, teda približne 23 eurách. Presne za toľko môžete zakúpiť túto slávnu kabelku z čínskych internetových obchodov. Kde ale vyberať kvalitné a lacné kabelky?

Obag kabelky z AliExpressu

Jedným z najznámejších čínskych internetových obchodov je bezpochybne AliExpress ponúkajúci širokú škálu tovaru od elektroniky cez oblečenie až po módne doplnky a kabelky. Nie je preto ničím zvláštnym, že práve tu môžeme nájsť kvalitné a pritom lacné Obag kabelky.

Ak nemáte s nakupovaním z čínskych internetových obchodov ešte veľké skúsenosti, určite nebude od veci, keď si AliEpxress predstavíme bližšie a povieme si pár slov o tomto najväčšom čínskom internetovom trhovisku..

aliexpress-logo

Ako už bolo povedané, na rozdiel od klasických internetových obchodov, s ktorými sa môžeme bežne stretnúť v Českej republike alebo všeobecne Európe, sa jedná o internetové trhovisko, na ktorom denne ponúkajú svoj tovar tisíce obchodníkov. Či už hľadáte inteligentné mobilné telefóny, tablety, doplnky, oblečenie, topánky alebo napríklad kabelky, na svoje si tu príde naozaj každý.
Podívejte se na nabídku Obag kabelek z AliExpressu

Môžete si však byť istí, že tu vždy nájdete jedny z najnižších cien na trhu. Ako je to možné? Dôvodov je hneď niekoľko. Prvým z nich je bezpochybne fakt, že tovar je predávaný priamo čínskymi obchodníkmi, takže si nemusíme zbytočne priplácať za zárobky distribútorov a priekupníkov. Práve tieto poplatky môžu bežne predstavovať až 40% celkovej ceny tovaru, za ktorú ho kupujeme u nás.
Druhým dôvodom je vysoká konkurencia. Nezáleží na tom, či budeme hľadať nový iPhone alebo Obag kabelky. Vždy nájdeme veľké množstvo ponúk od rôznych obchodníkov. Aby mali daní obchodníci šancu, že svoj tovar predajú, musia vytvoriť aspoň čiastočne konkurencie schopné prostredie. Vďaka tomu môžeme tovar zakúpiť za veľmi nízke veľkoobchodné ceny, za ktoré by sme inak nikdy nemali šancu získať.

Ďalšie výhody nakupovania z Číny

Nízke ceny nie sú jedinou výhodou, ktorú nám môže nakupovanie z čínskych internetových obchodov ponúknuť. Ďalšou nespornou výhodou je určite bezplatná doprava až domov, vďaka ktorej môžeme ušetriť vysoké poplatky spojené s dopravou tovaru.

Len si spomeňte, kedy ste naposledy nakupovali zo slovenského internetového obchodu. Nájsť tovar, ktorý hľadáme, a navyše ešte za rozumnú cenu je jedna vec. Problém však nastáva vo chvíli, keď nechceme cestovať cez polku republiky, aby sme si nami zakúpený tovar vyzdvihli.

Aliexpress kryty

V takejto situácii určite využijeme služby jednej z doručovacích spoločností, ktorá nám tovar doručí domov, alebo teda aspoň u nás zazvoní. Ak si chceme však nechať tovar doručiť domov, musíme si priplatiť. V takom prípade sa bavíme o približne 3,30 eurách. Táto cena nie je nijako závratne vysoká. Ak však nakupujeme častejšie, môže sa táto suma nazbierať, až vytvorí pomerne zaujímavú sumu, za ktorú by sme mohli nakúpiť mnoho ďalších zaujímavých vecí.

Jedná sa však o problém, s ktorým si vďaka hojne dotovanej doprave nemusíme lámať hlavu. Či už nakupujeme tovar za niekoľko dolárov alebo za stovky dolárov, vždy si môžeme nechať tovar bez obáv doručiť domov zadarmo. Vďaka tomu môžeme nakupovať tak často, ako len chceme.

Zľavy na Obag kabelky

Nakupovať za veľkoobchodné ceny je veľmi lákavé. Čo však môže byť ešte lepšie ako veľkoobchodné ceny? Rozhodne tovar za veľkoobchodnú cenu, ktoré je navyše v zľave. Presne tak, aj na Obag kabelky môžeme nájsť zaujímavé zľavy pohybujúce sa okolo 10% až 30%.

Luxusné úchyty na Obag kabelky

Kabelky nie sú všetkým, čo môžeme na AliExpresse nájsť. Okrem samotných kabeliek môžeme naraziť na veľmi široký výber luxusných úchytov na tieto kabelky, ktoré sú k dostaniu v mnohých rôznych farebných i materiálových prevedeniach.

Želáte si námornícky povraz, plastový úchyt alebo pravú kožu? Žiadny problém! Mnoho rôznych druhov a typov úchytov môžete nájsť už od 10 dolárov za pár. Niekomu sa možno môže zdať táto cena príliš vysoká, ak však uvážime , že sa jedná o veľmi kvalitné úchytky, ktoré bez problémov vydržia aj niekoľko rokov, čoskoro môžeme dospieť k záveru, že táto investícia nie je tak vysoká, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Obag kabelky z Číny
3 (60%) 2 votes

Facebookmail