Múdre hodinky z Číny

Múdre hodinky z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Ako sa mobilné telefóny stále častejšie stávajú neoddeliteľnou súčasťou našich každodenných životov, pribúda tak i potreba moci s telefónmi rôznymi spôsobmi spolupracovať bez toho, aby sme ich museli vyťahovať z puzdra alebo vrecka.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na ponuku múdrych hodiniek na AliExpress

Presne pre tieto účely boli vyrobené múdre hodinky, ktoré v sebe skrývajú veľké množstvo možností a výhod, ktoré môžeme oceniť počas celého dňa. Či už potrebujeme vedieť, koľko je hodín, potrebujeme prijať hovor počas jazdy automobilom, chceme si prepnúť práve hrajúcu pesničku alebo napríklad odpísať na prichádzajúcu správu, vo všetkých situáciách môžeme využiť široké spektrum možností, ktoré tieto hodinky ponúkajú.

Nemusí sa však jednať len o bežné možnosti, ako je písanie správ a prijímanie hovorov. Veľké množstvo dnešných múdrych hodiniek ponúka aj iné funkcie. Najmä športovci a športovo založení jedinci môžu oceniť rôzne špecializované funkcie určené pre zdravý životný štýl a pohyb. K tomu nám môžu napríklad poslúžiť aplikácie určené pre monitorovanie nášho tepu, sledovanie kvality spánku alebo krokomer. Ak spárujeme tieto hodinky s našim múdrym mobilným telefónom, môžeme tak razom získať veľmi dobrého pomocníka.

Okrem všetkých spomínaných funkcií a možností využitia sa v týchto hodinkách môže skrývať veľmi elegantný a štýlový módny doplnok. Najväčším problémom väčšiny značkových múdrych hodiniek bola, a tiež je, ich cena. Málokto si totiž môže dovoliť vynaložiť viac ako 185 € a viac za obyčajný módny doplnok, ktorým vo svojej podstate múdre  hodinky sú. Dobrým dôkazom toho sú iWatch, ktorých cena sa pohybovala okolo 370 €.

Moderné hodinky z Číny

Našťastie, v dnešnej dobe internetu a neobmedzených obchodných možností máme skvelú príležitosť, ako si môcť zaobstarať múdre hodinky za zlomok ceny, ktorú inak požadujú značkoví výrobcovia. Reč je o čínskych internetových obchodoch, z ktorých si môžeme tiež hodinky zaobstarať za veľmi malý zlomok ceny. Vďaka tomu nie je problém zaobstarať si  veľmi pekné a elegantné múdre hodinky za cenu začínajúcej na 36 eur. To je pomerne veľký rozdiel, že?

Výhodná ponuka štýlových hodiniek

Kde môžeme také hodinky zakúpiť? Jednou z možností je napríklad čínsky internetový obchod Light in the Box. Tu môžeme nájsť veľké množstvo elektroniky, múdrych doplnkov, mobilných telefónov alebo doplnkov pre dom a záhradu. Jedná sa o veľmi zaujímavý a užívateľmi preverený e-shop, poskytujúci vysokú kvalitu a nízke ceny.

Múdre hodinky z LightintheBox

Poďme si ukázať pár zaujímavých modelov, ktoré môžeme veľmi výhodné zakúpiť z LightInTheBox. Prečo nakupovať múdre hodinky z LightintheBox? Jedná sa o koncový čínsky internetový obchod, predávajúci kvalitný tovar za veľmi výhodné ceny. Väčšina obchodov prebieha bez problémov a tento e-shop dosahuje vysoké hodnotenie. Múdrymi hodinkami môžeme urobiť radosť sebe, ale tiež sa veľmi dobre hodia ako veľmi originálny vianočný alebo narodeninový darček.

Lacné múdre hodinky z Light in the Box

Za zmienku stoja veľmi elegantné múdre hodinky OUKITEL, ktoré disponujú kompatibilitou s iOS a OS Android. Využiť tu môžete väčšinu bežných funkcií, ale aj funkcie, ako je napríklad gyroskop, spánkový monitor alebo monitor dychu. Jedná sa o veľmi zaujímavé a pôsobivé hodinky, ktoré nás oslovili nielen svojimi možnosťami, ale tiež cenou. Stoja iba  55.99 dolárov.

chytre_1

Ako druhé uvádzame múdre hodinky Lincass APRO, ktoré sa vyznačujú veľmi moderným a dynamickým dizajnom. Jedná sa o hodinky kompatibilné so systémom OS Android a ponúknuť nám môžu celé spektrum zaujímavých funkcií a možností využitia. Sú veľmi vhodné pre šport a voľnočasové aktivity, čomu sú prispôsobené ich funkcie. Oceniť tiež môžete veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie, ponúkajúce veľmi pohodlnú a jednoduchú komunikáciu.

chytre_2

Uložit

Múdre hodinky z Číny
1 (20%) 1 vote

Facebookmail