LED žiarovky z Číny

LED žiarovky z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Máte veľký dom či byt a zdá sa vám, že platíte až príliš veľa za elektrinu? Potrebujete osvietiť veľké priestory, ale hovoríte si, že normálne žiarovky sú príliš slabé a majú nízku životnosť? V tom prípade sa môžete poobzerať po LED žiarovkách a osvetleniach z Číny.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na ponuku LED žiaroviek na AliExpresse

Či už hľadáte samotné žiarovky, vonkajšie svetlá, dekoračné osvetlenie alebo napríklad sviečku na romantické chvíle, vďaka LED technológiám už nič z toho nie je problémom. Hlavnou a nespornou výhodou LED žiaroviek je ich dlhá životnosť, vďaka ktorej vydržia bez problémov svietiť až 50 000 hodín, čím vám vydržia viac ako desať rokov. Okrem dlhej životnosti sa môžu LED svetlá pochváliť aj veľmi nízkou spotrebou elektrického prúdu, ktorá je v porovnaní s bežnými žiarovkami veľmi malá. Aké všetky typy LED žiaroviek a osvetlenie môžete z Číny zakúpiť?

LED osvetľovacie pásy

Ako prvú  možnosť LED technológie tu máme dlhé pásy tvorené LED žiarovkami, ktoré si v posledných rokoch obľúbilo veľké množstvo spokojných užívateľov. Tieto pásy sa môžu pochváliť vysokou svietivosťou a veľmi malou spotrebou elektrického prúdu. Okrem bežných výhod tu môžete tiež využiť možnosť viacfarebných prevedení, vďaka ktorým sa z vašej obývačky alebo spálne môže razom stať disko miesto alebo môžete veľmi jemným osvetlením navodiť nezabudnuteľné romantické chvíle.

Široký výber osvetľovacích pásov

Vďaka ich rozmerom sú osvetľovacie pásy vhodné ako osvetlenie do kuchyne, obývacej izby, detskej izby alebo spálne, lebo môžu zastúpiť lampičku alebo menšie svetlo. Ich možností môžete využiť tiež pri večernom sledovaní televízie, kedy si môžete veľmi jemne osvetliť izbu, bez toho aby vás silné svetlo rušilo alebo obťažovalo. Použité môžu byť tiež pre osvetlenie schodov, aby ste už ďalej nezakopávali pri večernej chôdzi po schodoch.

LED žárovky z Číny

Kde osvetľovacie pásy zakúpiť?

Na mnohých čínskych internetových obchodoch môžete nájsť širokú ponuku týchto osvetľovacích pásov. Za zmienku stojí čínsky internetový obchod Lightinthebox, ktorý ponúka všetky pásy za veľmi výhodné ceny. Už od 6 dolárov môžete zakúpiť LED pásy s dĺžkou 5 metrov, čím sa jedná o veľmi výhodnú možnosť veľkoplošného osvetlenia.
Naopak na internetovom trhovisku AliExpress môžeme nájsť mnoho zaujímavých ponúk na viacfarebné LED pásy, s ktorými si môžete vašu izbu osvetliť ako vianočný stromček pokojne aj v auguste. Jeden meter takých viacfarebných pásikov zakúpite už za 1.5 dolára, za čo veľakrát nekúpite ani jednu normálnu žiarovku.

LED žárovky z Číny

LED žiarovky z Číny

Ak vlastníte lampičku, svetlo alebo nástennú lampu na žiarovku a radi by ste našli jednoduchý a dlhodobý spôsob ako nimi svietiť efektívne, môžete do nich zakúpiť LED žiarovky. Tieto žiarovky sa vyrábajú v mnohých variantoch a s rôznymi druhmi závitov.
Veľkou výhodou týchto žiaroviek je tiež možnosť zmien farieb. Pre bežné osvetlenie preto môžete použiť klasickú bielu alebo žltú farbu, vo chvíľach, kedy by ste potrebovali tlmené svetlo, môžete využiť napríklad farbu modrú alebo červenú. V každom prípade vám plne postačí jedna žiarovka na to, aby ste mohli vašu izbu rozžiariť všetkými farbami. Všetky tieto žiarovky sa navyše vyznačujú spotrebou do 10W, tak že hravo strčí do vrecka všetku svoju konkurenciu.

LED žárovky z Číny

Jednou z hlavných nevýhod, s ktorou sa môžeme u nás stretnúť, je až príliš vysoká obstarávacia cena, ktorá mnoho zákazníkov od kúpy odradí. Našťastie však žijeme v dobe internetu a sním spojeným faktom neobmedzených možností. Nie je nič jednoduchšie ako navštíviť jeden z čínskych internetových obchodov, kde tieto LED žiarovky môžeme zakúpiť za zlomok predajnej ceny. Už od jedného dolára môžete zakúpiť bežné LED žiarovky. Veľký výber týchto žiaroviek ponúka napríklad internetový obchod Deal Extreme, ktorý sa zameriava na predaj spotrebnej elektroniky a doplnkov.

Lacné LED žiarovky z Číny

Ak patríme medzi náročných zákazníkov, využiť tiež môžeme ponuky internetového trhoviska AliExpress, kde môžeme nájsť takmer nekonečnú ponuku všetkých druhov týchto žiaroviek za veľmi nízke ceny.

Vonkajšie LED osvetlenie

Máte záhradu, terasu alebo chcete moderné osvetlenie pre vašu príjazdovú cestu? Spoľahnite sa na kvalitu LED osvetlenia a nakúpte vonkajšie svetlá s dlhou životnosťou. Veľkou výhodou môžu byť svetla so solárnymi článkami, ktoré nemusíte napájať a o nabíjanie sa postarajú samé. Vďaka solárnej energie a LED technológiám si môžete veľmi lacno osvetliť vaše vonkajšie priestory.

LED žárovky z Číny

Ak hľadáte vonkajšie LED osvetlenie pre váš dom, navštíviť môžete napríklad internetový obchod Tiny Deal, zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom všetkej elektroniky a doplnkov pre dom a záhradu. Ďalšou možnosťou je zakúpenie týchto svetiel na internetovom obchode  Lightinthebox, ktorý má veľmi širokú a výhodnú ponuku všetkých druhov a typov LED osvetlenia.

LED žiarovky z Číny
4.2 (84%) 5 votes

Facebookmail