Lacné telefóny z Číny

Lacné telefóny z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Premýšľate o kúpe nového telefónu? Už vám váš starý telefón nie je schopný poskytnúť potrebný výkon pre vašu každodennú prácu a radi by ste sa poobzerali po novom zariadení? Pripadajú vám ceny telefónov na slovenskom trhu príliš vysoké a odmietate slepo podporovať slovenských obchodníkov zarábajúcich na nevedomosti svojich zákazníkov? V tom prípade čítajte pozorne ďalej.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Väčšina telefónov pochádza z Ázie, odkiaľ ich všetci obchodníci nakupujú. Na tieto zariadenia si však mnohokrát účtujú až nezmyselne vysoké zisky, vďaka ktorým môžu na úkor našich možností v pokoji zarábať. V 21. storočí však máme veľa možností, ako sa bez týchto obchodníkov obísť a nakupovať všetok tovar priamo z Číny. Touto jednoduchou metódou môžeme ušetriť desiatky, mnohokrát však aj stovky eur.

Na výber máme mnoho čínskych internetových obchodov, z ktorých si môžeme vyberať. Či už si vyberieme AliExpress,  DX  alebo napríklad LightInTheBox, v každom z týchto preverených internetových obchodov nájdeme široký výber elektroniky a telefónov za veľmi nízke a výhodné ceny. Všetok tovar je väčšinou odoberaný priamo od výrobcu, vďaka čomu je cena oveľa nižšia, než ako je to pri nakupovaní na Slovensku.

Pozrite sa na ponuku telefónov na AliExpress

Nakupovať však nemusíme len originálne značky. U obľúbených značiek, ako je Samsung, Apple iPhone alebo napríklad HTC si mnohokrát priplácate nemalé čiastky len kvôli značke telefónu. Mobilný telefón o úplne totožnom výkone môžeme tiež zakúpiť priamo za výrobnú cenu, ktorá môže byť niekedy aj o polovicu nižšia, než ako je tomu u originálnej značky.

Lacné telefóny z AliExpressu

Ako prvé sa pozrieme na internetové trhovisko AliExpress, na ktorom môžeme nájsť širokú ponuku tovaru všetkého druhu od mnohých obchodníkov, vďaka čomu si môžeme vyberať z veľkého množstva ponúk za veľmi zaujímavé ceny.

Apple iPhone 5C

Máte radi Apple výrobky, ale nemôžete si ich kvôli ich vysokej cene dovoliť? V tom prípade čítajte pozorne, pretože taký Apple iPhone 5C  si môžete zakúpiť už za 167 dolárov, približne teda za 151 eur. Za túto cenu môžete získať nový originálny prístroj vo farbe, akú si sami vyberiete. V porovnaní so slovenskými  internetovými obchodmi môžete tak jednoducho ušetriť okolo 111 eur, čo je veľmi vysoká suma.

telefon_tel1

 

Xiaomi Redmi Note2

Ak nemáte radi iOS alebo len nechcete iPhone, zaujať vás môže napríklad telefón Xiaomi s 2GB RAM, osemjadrovým procesorom a hlavne vysokou kapacitou batérie za cenu 149 dolárov. Pri prepočítaní sa jedná o približne 132,52 eur. Za túto veľmi prijateľnú cenu môžete zakúpiť výkonný mobilný telefón s rovnakým výkonom, aký vám môžu ponúknuť  spoločnosti Samsung alebo LG.

telefon_tel2

 

Elephone P8000

Ďalším z radu čínskych mobilných telefónov je Elephone P8000. Jedná sa o veľmi spoľahlivú značku, ktorá však na Slovensku zatiaľ nenašla širšie uplatnenie. Môžete si tak zakúpiť lacný telefón s veľmi vysokým výkonom, podobne, ako tomu je u Xiaomi. V tomto prípade môžete získať mobilný telefón s 3GB RAM, 13MPx fotoaparátom, osemjadrovým procesorom a čítačkou odtlačkov prstov. To všetko sa ukrýva v telefóne za 169.99 dolárov. Cena je síce mierne vyššia, než tomu bolo u Xiaomi, za túto cenu však získate o polovicu vyšší výkon, čo sa rozhodne oplatí.

telefon_tel3

 

Široký výber z Deal Extreme

Ak si nemôžete vybrať z ponuky na AliExpresse, zavítať môžete na Deal Extreme, ktorý vám okrem širokej ponuky môže ponúknuť tiež sklady v Európe, vďaka ktorým sa môžete bez problémov vyhnúť plateniu cla alebo DPH. Jedná sa o veľmi dobrú službu najmä v prípade, keď nakupujeme elektroniku, na ktorú sa povinnosti platenia týchto poplatkov vzťahujú.

Výhodné telefóny z DealExtreme

Dual-SIM telefon

Ak nepotrebujete nijako drahý telefón a chcete zariadenie, s ktorým by sa dalo naozaj len telefonovať a písať SMS, môžete oceniť veľmi lacný mobilný telefón obsahujúci iba základné funkcie. Vďaka Dual-Sim technológii môžete na telefóne používať hneď dve SIM karty. Využiť tiež môžete zabudovaný MP3 prehrávač a rádio. Za tento telefón zaplatíte neuveriteľných 12,24 eur.

 

telefon_tel4

Mobilný telefón v hodinkách

Ďalším zaujímavým zariadením je telefón zabudovaný v hodinkách. Nájsť tu môžete všetky bežné funkcie ako aj u ostatných mobilných telefónov. Či už ide o telefonovanie, písanie SMS, zabudované rádio alebo Bluetooth, využiť môžete všetky bežné funkcie. Za tento veľmi zaujímavý telefón zaplatíte iba 35,43 eur.

 

telefon_tel5

CUBOT GT95

Pri čínskych telefónov ešte na chvíľu zostaneme a pozrieme sa na veľmi lacný mobilný telefón CUBOT GT95. Čo nám môže tento telefón ponúknuť? 4 „displej, 5MPx fotoaparát a 4GB pamäte. Ide o základný múdry mobilný telefón, pre nenáročnú prácu a zábavu je však pomerne dostačujúci. Za toto všetko zaplatíme veľmi priaznivých 50,71 eur.

telefon_tel6

Mobilný telefón z číny MT6572

Ako posledný čínsky mobilný telefón si na DealExtreme predstavíme MT6572. Ide o dizajnovo veľmi vydarený mobilný telefón, ktorý nás už na prvý pohľad môže zaujať svojimi zaujímavými krivkami. Pod obalom sa skrýva základný hardware, 5 „displej a 2GB pamäte. S cenou 61,67 eur však hovoríme o veľmi peknom telefóne.

telefon_tel7

 

Lacné telefóny z čínskeho LightInTheBox

Ako tretí čínsky internetový obchod tu máme LightInTheBox. Tu si uvedieme skôr známejšie značky mobilných telefónov, ako je Asus, Huawei alebo Lenovo. Tento internetový obchod nám môže ponúknuť široký rad výhod, ako je napríklad zaplatenie DPH a cla alebo poistenie prepravy tovaru, vďaka čomu v prípade straty tovaru môžeme žiadať jeho náhradu.

Ponuka telefónov  na LightInTheBox

Asus Zenfone 2

Mobilný telefón, ktorý si v posledných dvoch rokoch získal vysokú obľubu aj u náročnejších užívateľov. Reč je o telefóne Asus Zenfone 2. Ponúknuť nám tento telefón môže 5 „displej, Dual-SIM, osemjadrový procesor, 2GB RAM, 13PMx fotoaparát a vysokokapacitnú batériu. To všetko s veľmi pôsobivým dizajnom od rokmi prevereného výrobcu počítačov a výpočtovej techniky.

telefon_tel8Huawei Honor Play 4X

Hľadáte kvalitný telefón s vysokým výkonom, vďaka ktorému by ste mohli hrať aj tie najlepšie a najnovšie hry? V tom prípade je telefón od Huawei skvelou voľbou. Vo vnútri telefónu sa ukrýva duálna kamera, osemjadrový procesor, 1GB RAM a 8GB vnútornej pamäte. Za to všetko zaplatíme priaznivých 179.99 dolárov.

telefon_tel9

 

Lenovo K3

Ak hľadáte obyčajný múdry telefón a nechcete kupovať drahé značky, môže sa vám páčiť napríklad Lenovo K3. Svojim výkonom sa bez problémov vyrovná svojim drahším rovesníkom, ale aj cez to vám môže ponúknuť plnohodnotný výkon a širokú škálu možností. Cena tohto mobilného telefónu sa na slovenskom trhu pohybuje okolo 185 eur. Tu tento mobilný telefón môžeme zakúpiť už od krásnych 85 dolárov, čo je veľmi pekná cena za mobilný telefón týchto parametrov a kvalít. V prepočte sa jedná o 58,12 eur. V porovnaní so slovenskou cenou je to naozaj veľmi veľký rozdiel, ktorý sa vám môže veľmi vyplatiť.

mobil_m4

Lacné telefóny z Číny
4.5 (90%) 4 votes

Facebookmail