Elektronika z Číny

Elektronika z Číny

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Internetové obchody sa stali každodennou súčasťou nakupovania väčšiny z nás. Ak chceme kúpiť mobilní telefon, televíziu alebo notebook, nie je nič jednoduchšie, ako otvoriť web internetového obchodu a vybrať si zo širokej ponuky produktov. Tento spôsob nakupovania nám môže ušetriť veľa času a starostí s obiehaním kamenných obchodov a hľadaním vhodného výrobku. Problémom slovenských internetových obchodov však je, že nám môžu ušetriť veľa starostí, často však na úkor našej peňaženky. Rovnaké výrobky mnohokrát môžeme nájsť na veľkom množstve čínskych internetových obchodov, ktoré daný tovar ponúkajú za nižšiu cenu.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Nakupujte lacno na AliExpress

Túto nižšiu cenu spojenú naviac s bezplatnou dopravou môžeme najlepšie využiť u menších a lacnejších výrobkov, na ktoré sa nevzťahuje povinnosť platenia DPH alebo cla. Ak chceme preto zakúpiť mobilní telefon, videokameru, hernú konzolu alebo len ich doplnky, vybrať si môžeme sa širokého radu originálnych i neoriginálnych výrobkov.

Chytré náramky z AliExpressu

Múdra elektronika a smart doplnky sa stávajú stále obľúbenejšími ako na českom, tak i svetovom trhu. Či ide o šikovné hodinky alebo športové náramky, vyberať si môžeme zo širokej ponuky zamerania výrobkov všetkých druhov a značiek.

Lacné náramky z AliExpressu

Ak sme zástancovia športu a radi by sme starostlivo monitorovali naše športové aktivity, sú chytré náramky veľmi vhodným riešením. Ak jazdíte na bicykli alebo chodíte behať, vždy si takto môžete byť istí svojimi výkonmi a spálenými kalóriami. Tiež môžete vďaka takémuto náramku porovnávať svoje výkony so svojimi priateľmi alebo si viesť štatistiky o svojich výkonoch. Podobné náramky v slovenských internetových obchodoch vyjdú na niekoľko stoviek korún, mnohokrát však aj niekoľko tisíc.

Úplne rovnaké náramky môžeme nájsť aj na internetovom obchode AliExpress, kde ich ceny začínajú už na jednom dolára.

elektronika_naramek1V tomto prípade sa jedná o jednoduchý náramok monitorujúci našu aktivitu. Je kompatibilný s iOS a zakúpiť ho môžeme už za 1,15 dolára.

Ako druhý tu máme fitness náramok s hodinkami v jednom. Tento náramok má mnoho zaujímavých funkcií, ktoré môžu zaujať aj ľudí s nižšou športovou aktivitou. Základnými funkciami tohto náramku sú pedometer, spánkový monitor a monitorovanie spálených kalórií. Ak pripojíme však tento náramok k mobilnému telefónu s operačným systémom Android, môže nás náramok upozorňovať na prichádzajúce hovory a správy. Toto všetko môžeme zakúpiť už za necelých 13 dolárov.

elektronika_naramek3

Ďalej tu máme fitnes Xiaomi Mi Band. Ide o vodeodolný fitness náramok, kompatibilný s OS Android. Jedná sa o veľmi všestranný náramok, ktorý monitoruje našu fyzickú aktivitu, ale aj náš spánok. Zakúpiť ho môžeme už od 20 dolárov.

elektronika_naramek2

 

Videohry a doplnky z AliExpressu

Ak šport nepatrí medzi naše koníčky a oveľa radšej si zahráme na našej hernej konzole nejakú tú hru, oceniť môžeme tiež veľmi širokú ponuku doplnkov k herným konzolám. Či už sa jedná o ovládače, slúchadlá alebo náhradné diely, na svoje si tu príde každý, kto hľadá nejaký ten doplnok k svojej konzole.

Najlepšie hry z AliExpressu

Ako prvý tu máme duálny podsvietený stojanček na ovládače pre PlayStation a Xbox. Jedná sa o veľmi zaujímavý a pôsobivý doplnok, ktorý sa môže stať veľmi originálne ozdobou herného kútika. S cenou 7.38 dolára sa jedná o veľmi pekný a cenovo prijateľný doplnok.

elektronika_konzole1

Ďalším zaujímavým doplnkom je nasadzovacie klávesnice do ovládača na Xbox 360. Vďaka tejto klávesnici môžeme chatovať na Xboxe pohodlne s pomocou vášho ovládača.

elektronika_konzole2

Ak radi hráte hry na mobilnom telefóne, iste oceníte ovládač pre mobilný telefón, vďaka ktorému si teraz môžete na telefóne hrať hry rovnako, ako na Xboxe alebo Play Station. Za 20 dolárov sa jedná o trochu drahšie doplnok, s ktorým si však môžeme užiť veľa zábavy.

elektronika_konzole3

Ak patríte medzi zástancami dobrého a kvalitného zvuku, ktorý sú nepostrádateľnou súčasťou mnohých hier, určite radi oceníte kvalitné slúchadlá, ktoré vašej hre dodajú tú správnu atmosféru a konzolu doplní o ďalší zaujímavý prvok. Máme tu herné slúchadlá s mikrofónom pre Playstation 4 za 9.89 dolára. Sú to naozaj veľmi pekná slúchadlá a ich dizajn ocení nejeden naozajstný gamer.

elektronika_konzole4

 

TV minipočítače z AliExpressu

Vlastníte LED alebo LCD televízii a nechcete si kupovať novú, chytrou televíziu, len kvôli zabudovanému počítaču a možnosti využívania internetových služieb? V tom prípade sa môžete poobzerať po minipočítač pre TV, ktoré stačí len s pomocou HDMI portu zasunúť do televízie a razom z nej máte múdre televíziu, plnú najnovších aplikácií a možností. Či už chcete sledovať online filmy, surfovať na internete alebo zdieľať dáta z počítača s televíziou, s týmto malým pomocníkom už nič pre vašu televíziu nebude prekážkou.

Najlacnejšie mini počítača z AliExpressu

Ako prvý uvádzame cenovo dostupný a veľmi obľúbený Vensmile V5ii. Celý prístroj funguje na OS Android, vďaka čomu môžete televízii prepojiť so zariadeniami s OS Windows, iOS, MacOS a samozrejme mobilnými telefónmi s OS Android. Zariadenie podporuje 1080P Full HD prenos. Jedná sa o najpredávanejší minipočítač a s cenou 19.99 dolára ide o veľmi výhodnú kúpu.

elektronika_mini1

Pre tých, čo hľadajú prijateľný výkon, vďaka ktorému by ich televízia mohla konkurovať dnešným šikovným mobilným telefónom, máme tu minipočítač s 1GB RAM a 8GB ROM, možnosťou pripojenia cez Bloetooth, Wi-Fi a samozrejme HDMI portom pre pripojenie s televíziou. Jedná sa o pomerne výkonný minipočítač, na ktorom môžete sledovať filmy vo väčšine bežne dostupných formátov, prehrávať videá a hudbu z YouTube alebo napríklad hrať hry pre tablety a mobilné telefóny. S cenou 26.99 dolára sa jedná o veľmi pekný výrobok, ktorý vašu televíziu posunie na úplne novú úroveň.

elektronika_mini2

Digitálne fotoaparáty z AliExpressu

Patríte medzi nadšencov fotografovania alebo len hľadáte lacný fotoaparát pre fotenie zážitkov z dovolenky? Či už sa jedná o prvý alebo druhý prípad, vždy si môžeme prísť na svoje so širokou ponukou fotoaparátov z Číny.

Profesionálne fotoaparáty z AliExpressu

Ak iba hľadáte lacný fotoaparát pre tvorenie pekných fotografií z letnej dovolenky pri mori, stačí nám poobzerať sa po lacných kompaktných fotoaparátoch za veľmi výhodné ceny. Takéto kvalitné fotoaparáty môžeme bez problémov zakúpiť už za cenu okolo 30 dolárov. Medzi jeden z týchto kompaktných fotoaparátov patrí aj Amkov. S rozlíšením 1280×720 HD a 18MPx ide o pomerne veľmi pekný a lacný fotoaparát. Ponúknuť vám tiež môže 8x ZOOM, video nahrávanie alebo rozpoznávacie úsmevu. S cenou 34 dolárov ide o veľmi pekný a hlavne výhodný fotoaparát.

elektronika_foto1

Ak chcete vytvárať profesionálne fotky, ale nechcete míňať desiatky tisíc za drahú zrkadlovku, oceniť môžete túto zrkadlovku Protax, ktorá vám môže ponúknuť 16x zväčšenie s pomocou objektívu, ktorý je súčasťou výrobku. Fotografia môže zhotovovať s kvalitou 5-9.9 MPx a video môžete nahrávať s rozlíšením až 1920×1080 Full HD. Jedná sa o veľmi peknú zrkadlovku, ktorú môžu oceniť najmä začínajúce fotografi, hľadajúci kvalitný prístroj za dostupnú cenu.

elektronika_foto2

 

Elektronika z Číny
5 (100%) 1 vote

Facebookmail