Ako nakupovať na Dresslink

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Čo má väčšina žien rada a nakupovaním čoho je schopná v obchodnom centre stráviť pokojne i celý deň? Oblečenie! Presne tak. Muži sa stále nestačia diviť, ako to ich drahé polovičky robia, keď dokážu celý deň preberať regál za regálom, vešiak za vešiakom a zo skúšobnej kabínky sa stáva nedobytné územie, ktoré si každá žena starostlivo chráni, pretože nepriateľ číha za rohom, teda za najbližším stojanom s oblečením.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na ponuku tovaru na Dresslink.com

Všetky tieto momenty dobre poznáme. Pre mužov nočná mora, pre ženy veľmi príjemne víkendové popoludnie. Čo keď však nemáme toľko času, aby sme si mohli dovoliť celý deň behať z obchodu do obchodu a hľadať najnovšie a najlepšie kusy? Čo máme robiť, keď sme radi za chvíľu pokoja po celodennom zhone v práci alebo  s deťmi? Ak si tieto otázky kladiete tiež, máme pre vás radu, ktorá vám nielenže ušetrí nemalé peniaze, ale aj najmä čas, ktorý budete môcť venovať príjemnejším a zaujímavejším veciam.

Reč nie je o ničom inom ako o nakupovaní na čínskych internetových obchodoch. Dnes sa budeme bližšie venovať čínskemu e-shope Dresslink. Ako už samotný názov hovorí, mobilné telefóny alebo obaly na tablet tu nečakajte. Ak máte radi oblečenie, doplnky a výhodné ceny, čítajte určite ďalej, lebo sa dozviete mnoho zaujímavostí o novom,  a s postupom času stále viac obľúbenom  čínskom internetovom obchode.

Začíname na Dresslinku

Čo máme radi? Šaty! Čo chceme? Nakupovať! A kedy to chceme? Včera!

Dobre, žarty stranou, ideme nakupovať. Teda ešte nie, ale onedlho sa i k samotnému nakupovaniu dostaneme. Pred tým nás však čaká menší briefing, pre tých viac nemecky znalých die Anweisung. Cudzie jazyky si budeme precvičovať neskôr, pretože pred tým než začneme vôbec nakupovať, mali by sme sa viac zoznámiť s celým webom a   a možnosťami, ktoré nám ponúka. Najprv by sme si mali ujasniť naše jazykové schopnosti a zručnosti. My, ktorí hovoríme anglicky, web prelúskame ako dvojkový román z červenej knižnice. Berieme však do úvahy, že angličtina nemusí byť milá všetkým, na čo však mysleli samotní tvorcovia tohto internetového obchodu. Preto hneď na hornej lište môžeme nájsť široký výber jazykov. Ak sa rozhodnete, že oprášite znalosti ruštiny, nie je problém celý web prednastaviť na ruský jazyk, francúzštinu, španielčinu a najmä slovenčinu. Tá bude asi najbližšia nám všetkým, mladým i starým, veľkým i malým  a tak môžeme pokračovať ďalej.

Dresslink

Dobré správy nekončia len pri nastavení jazyka. Vlastníte vilu vo Švajčiarsku alebo chatrč Kazachstáne? Ak ju už máte kdekoľvek, môžete si všimnúť veľmi prívetivé ponuky pre štát, do ktorého si želáte objednaný tovar doručiť.

Tretia a posledná vec, pri ktorej sa pri tejto lište zastavíme, je mena. Mena je primárne nastavená na americké doláre. Ako sme si však pri bližšom preskúmaní stihli všimnúť, ak vlastníte súkromný účet, na ktorom máte financie v jenoch, v rubliach alebo v čínských juanoch , nie je problém si nastaviť takú menu, ktorá bude vyhovovať najlepšie vašim požiadavkám. Ak by ste však chceli mať najlepší prehľad o cenách, za ktorú sú výrobky na Dresslinku predávané, odporúčame nastaviť menu na eurá.

Dresslink ponúka dopravu zadarmo

Ak si niekedy kladiete otázku, prečo vlastne nakupovať z čínskych internetových obchodov, keď aj na Slovensku nájdeme mnoho obchodov a stánkov, čítajte pozorne. Nakupovanie z Číny  nesie so sebou mnoho výhod, väčších či menších , ktoré sa tiež týkajú internetového obchodu Dresslink.

Najprv by sme mohli spomenúť obecnú výhodu, ktorá sa týka väčšiny čínskych internetových obchodov. Poďme sa však najprv trochu zamyslieť nad tým, kedy sme naposledy niečo nakupovali na nejakom slovenskom e-shope. Výber  majú možno dobrý, cenu ešte lepšiu, ale ak si  tovar nevyzdvihnete sami osobne na výdajnom mieste, musíte si tovar nechať zaslať. A na koľko vás také zaslanie vyjde?  Uľahčíme vám počítanie, lebo vo väčšine prípadov sa jedná o cenu, ktorá je väčšinou vyššia ako 3 eura.  Možno si hovoríte, že to nie je nič neobvyklé. Pohonné hmoty sú drahé, čo by sme tiež mohli chcieť zdarma. Čo trebárs doručenie až z Číny? Nie, to nie je dobrý vtip zlého komika. Je to skutočnosť, ktorá nám potvrdzuje nespornú výhodu oproti iným, miestnym e-shopom. Ak nakupujeme na internete častejšie, môže sa vám táto výhoda hodiť, lebo už len pri dvoch nákupoch za mesiac môžete na poštovnom ušetriť viac ako 6 eur. To je už veľmi zaujímavá čiastka, za ktorú by sme si mohli nakúpiť celú radu nového oblečení.

Dresslink

Ak si chceme byť istí, že na daný tovar skutočne platí doprava zdarma, mali by sme sa riadiť podľa obrázkov podobných tomu, ktorý vidíme vyššie. Pozornosť by sme mali  zamerať na zelený prúžok s nápisom FREE SHIPPING, ktorý nám hovorí, že doprava je zdarma.

Samotná zvýhodnená doprava nie je jedinou možnosťou ako ušetriť. Hneď pri prvej návšteve webu môžeme naraziť na vyskakovacie okno ponúkajúce  nám možnosť  zaslania emailovej adresy, na ktorú nám následne budú chodiť emaily  s ponukami. Nič nie je zdarma a ani my nezostaneme nijako ochudobnení. Práve naopak. Ako samotný kupón hovorí, stačí sa zaregistrovať a získame kupón v hodnote 50$.Iba si predstavte, čo všetko by sa dalo za túto cenu kúpiť. To všetko len za jednoduchú  registráciu.

Dresslink

Registrujeme sa na Dresslinku

Pred tým ako sa vrhneme do prúdu objavovania  a nakupovania, mali by sme sa najprv zaregistrovať, aby sme sa touto drobnosťou nemuseli potom zdržiavať. Ako sa teda zaregistrujeme? Poslúži nám k tomu, pomerne malým textom schovaný, nápis Register, ktorý sa nachádza hneď pod čiernou lištou.

Dresslink

Ako taký registračný formulár vyzerá, môžete vidieť tu. Pre registráciu stačí vyplniť emailovú adresu, ktorú následne ešte raz potvrdíme, zvolíme si heslo, ktoré znova ešte raz pre kontrolu napíšeme a nakoniec vyplníme overovací kód., ktorý nájdeme vedľa formulára. Tým končí celá práca s registráciou.

Ak by sme sa však rozhodli, že nemáme záujem o registráciu, môžeme tiež využiť prívetivé možnosti pre prihlásenie alebo sa môžeme prihlásiť nielen cez nám známy registrovaný účet, ale tiež prostredníctvom bežne využívaných sociálnych sietí alebo s pomocou účtu na Pay Pal. Nudnú časť máme za sebou a teraz sa môžeme bez problémov vrhnúť na tú lepšiu, zábavnejšiu časť, teda objavovanie nových tajov tohto skvelého čínskeho internetového obchodu.

Nakupujeme na Dresslinku

Potom, ako sme sa prihlásili alebo zaregistrovali, môžeme sa naučiť pohybovať po eshope. Čo vlastne všetko môžeme očakávať a čo nám  tento čínsky internetový obchod s oblečením a doplnkami všetkého druhu ponúka?

Nájsť tu môžeme takmer všetky druhy odevov pre ženy a deti, čím musíme sklamať mužskú časť čitateľov, pretože na mužov asi zabudli. Nemusíte však byť zúfalí, pretože stále tu môžete nájsť mnoho zaujímavých vecí, ktorými môžete urobiť radosť svojej žene alebo priateľke, ktorá vašu iniciatívu určite ocení.

Ak máme doma malé deti, môžeme využiť veľmi širokú ponuku sortimentu pre mamičky a deti, či už sa jedná o dupačky pre bábätka, príslušenstvo a pomôcky pre kúpanie dieťaťa alebo trebárs šaty, ktoré z našich najmenších urobia skutočné hviezdy.

 

Dresslink

Chcete mať z dieťaťa dravú pšíšeru, teda príšeru, ktorej sa zľakne každý bubák? Vďaka širokej ponuke zaujímavých županov, pyžám a ďalších doplnkov môžete pre deti zohnať veľmi pekné doplnky už za pár dolárov.

Dresslink

Hľadáte zaujímavé šaty na večeru s priateľom  alebo obchodné jednanie, ktoré by podtrhli  vašu prirodzenú krásu a zároveň by vám dodali na elegancii? Vybrať vhodné šaty môže byť veľmi ťažká úloha. Dresslink však ponúka tak širokú ponuku šiat všetkého druhu, že si bez problémov vyberie naozaj každý. Či už ide o letné šaty alebo šaty spoločenské, môžete si byť istí, že tento výber uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Samostatné kategórie o spoločenských šatách z Číny

Ak sa rozhodneme ísť na nákup, s kamarátkami do kina alebo na kávu, poprípade chceme spoznať svet, potrebujeme pekný batoh alebo tašku, do ktorej si dáme tie najpotrebnejšie veci. Vyberú si tu určite aj tí, čo sú školopovinní,  ktorí hľadajú vhodnú tašku do školy.

batoh

Výhodné nákupy na Dresslinku

 

Ak chceme pri nakupovaní na Dresslinku ušetriť ešte viac, môžeme využiť špeciálnu ponuku zlacneného tovaru, ktorý nájdeme pod odkazom Flashbuy. Kliknutím na tento odkaz budeme presmerovaní na stránku s výpredajom, na ktorej nájdeme tovar za veľmi nízke ceny. Tieto špeciálne ponuky sú množstvom obmedzené, lebo do výpredaja je vždy len obmedzený počet kusov.

Na druhej strane, ak tu narazíme na šaty , ktoré sa nám budú skutočne páčiť, môžeme ušetriť až desať dolárov, čo je veľmi výhodná kúpa.

 

Dresslink logo

Dresslink logo

Uložit

Uložit

Ako nakupovať na Dresslink
3.7 (73.33%) 3 votes

Facebookmail