Dárky z Číny
Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Darčeky z Číny – lacné prekvapenie všetkého druhu

Výber darčeka nebýva vždy jednoduchý. Každý z nás niekedy riešil problém, kedy nevedel akým darčekom svojho blízkeho prekvapiť a urobiť mu tým radosť. Môže za to menší výber niektorého tovaru, prípadne aj konečná cena. Nie vždy chceme za darček utrácať niekoľko tisíc korún. Darčeky z Číny vám pomôžu tomuto problému čeliť. Obrovský výber tovaru a navyše lacnejšie ako v Českej republike sú zárukou spokojnosti.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Pozrite sa na inšpiráciu darčekov na AliExpressu

Zabudnite na predvianočný fronty v predajniach

Už niekoľkokrát sme spomenuli čínsky eshop AliExpress a urobíme to aj tentoraz. Je to vhodné miesto pre nákup darčekov. Chcete mať kontrolu nad všetkým dostupným tovarom? Chcete za darčeky minúť v poriadku až o niekoľko tisíc menej? Úprimne povedané, kto by nechcel. AliExpress vám to umožní. Či už sa jedná o darček k meninám, narodeninám, výročie, alebo Vianociam, vždy nájdete hľadaný typ darčeka v mnohých variantoch. Zaručene sa vám tak podarí vykúzliť úsmev na tvári obdarovaného.

AliExpress kompletní recenze

Hot Products pre inšpiráciu

Ak nemáte ani predstavu o tom, čo by toho druhého mohlo potešiť, môžete využiť sekcie Hot Products, kde sa vám objaví ponuka najžiadanejšieho tovaru. Stovky produktov všetkých kategórií od hračiek, cez oblečenie a náradie, až po elektroniku či autodoplnky. Môžete tak dať prednosť darčeka, ktorý už urobil radosť hŕbu iným ľuďom na svete. Idete tzv. Na istotu.

Navštíviť kategórii Hot Products na AliExpress

Doprava zdarma alebo expresne

Vybrané darčeky z Číny sú do Českej republiky dovážajú najčastejšie dvoma spôsobmi. Prvý variantom je China Post Air Mail, vďaka ktorej ušetríte za poštovné. Je ponúkaná v prípadoch, kedy si pri vyhľadávaní zaškrtnete voľbu „Free Shipping„. Dopravu máte týmto zdarma, avšak darčeky vám dorazí do mesiaca. Zaujímavejšie alternatívou tak je DHL. Darčeky môžete objednať aj takmer na poslednú chvíľu, doma je totiž budete mať už nasledujúci týždeň. Za dopravu si však priplatíte. Viac informácií nájdete v našom článku o eshope AliExpress.

AliExpress postup nákupu

Darčeky z Číny rýchlo, ľahko a lacno

Na záver si zhrnieme výhody výberu darčekov z Číny na eshopu AliExpress. Nielenže získate podstatne väčší výber tovaru, ale značne uľahčíte svojmu rozpočtu a môžete objednávať z pohodlia vášho domova. Sekcia Hot Products vám potom poslúži ako vodidlo k finálnemu výberu darčeka. Nakupovanie vás začne aj baviť. Čo môže byť lepšie, ako veľká radosť z darčeka pri pohodlnom, rýchlom a jednoduchom objednanie?

Zoznam všetkých overených čínskych obchodov, kde sa dajú kúpiť darčeky