Čierny piatok (Black Friday) 2016 – výpredaje začnú 25.11.2016

Čierny piatok (Black Friday) 2016 – výpredaje začnú 25.11.2016

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Černý pátek - black friday

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Väčšina z nás má obdobie dušičiek a Halloweenu spojené s obdobím pokoja a prípravou na blížiacu sa zimu. V Amerike je toto obdobie tiež spojené s Thanksgiving Day, čiže Dňom vďakyvzdania. História tejto tradície siaha až do prvej polovice 17. storočia, od kedy sa tiež oslavuje. Tento sviatok sa každoročne oslavuje štvrtý štvrtok v novembri.
Nejde však iba o sviatok. Mnoho Američanov má toto obdobie spojené najmä s Čiernym piatkom (z anglického „Black Friday“), ktorý prebieha deň potom. O čo sa vlastne jedná? Čierny piatok je veľkým dňom všetkých obchodníkov a tiež milovníkov nakupovania, lebo dochádza k veľkým výpredajom, spojených s mnohými zľavami.

Pozrite sa na zľavy na čierny piatok na AliExpressu

Ohromné, ale časovo obmedzené zľavy na čierny piatok

Čierny piatok sa postupom času rozšíril aj do ostatných kútov sveta, kde sa s ním môžeme stále častejšie stretávať. Veľkým hitom sa Čierny piatok stal tiež medzi čínskymi obchodníkmi, ktorí sa na tento deň už niekoľko týždňov dopredu pripravujú. Väčšinou sa jedná o časovo obmedzené ponuky a zľavy sa pohybujú niekedy až okolo 90%.

Väčšina obchodov si pre Čierny piatok vytvorí špeciálnu kategóriu na svojom webe, kde v prehľadných tabuľkách vidíte koľko času zostáva do konca ponúkanej zľavy. Ak premýšľate o nejakom väčšom nákupe z Číny, tak tento deň je spoločne s kybernetickým pondelkom (nasleduje hneď po víkende po čiernom piatku, kedy je zlacnená prevažne elektronika) ideálnou voľbou.

 

Černý pátek (Black Friday)

Čierny pátok (Black Friday)

Nie je to síce úplne príhodné takto zhotovovať darčeky pod stromček, pretože čínske prepravné spoločnosti sú v tieto dni vyťažované naozaj na maximum a tak nie je isté, či ten necelý mesiac bude na dopravu tovaru stačiť. Samozrejme sa bavíme o dodacích lehotách pri variantoch, kde zvolíte dopravu zadarmo. V prípade využitý napr. DHL oneskorenie nehrozí. Aj tak sa dá ale vyhlásiť, že cca 80% tovaru sa stihne doručiť do Vianoc.

Ako sledovať zásielku z Číny

Čierny piatok môžeme tak využiť napríklad pri čínskom internetovom trhu AliExpress, ktorý v tieto dni bude ponúkať tovar s výraznými zľavami, vďaka ktorým môžeme ušetriť aj viac, ako 80% z ceny tovaru.
Ďalším e-shopom, ktorý sa do týchto akcií pravidelne zapája, je internetový obchod TinyDeal, u ktorého môžeme naopak využiť kybernetický týždeň, spojený s obrovskými zľavami. V ponuke sú zľavy vo výške až 85%!

Kde na Čierny piatok nakupovať?

Túto obľúbenú formu výpredajov prevzal z USA už takmer celý svet, takže zľavy tohto typu nájdete napr. aj u niektorých slovenských predajcov. Každopádne, výšku zliav a rozmanitosť tovaru nikde inde ako v čínskych eshopoch len tak nenájdete. Výhodou je to, že tento ťahák na ľudí funguje naozaj tak dobre, že ho nájdete naozaj na všetkých najväčších obchodoch. Stačí preto preskúmať ponuku odporúčaných obchodov a len si vybrať:

Všetky tieto obchody ponúkajú zľavy na Čierny piatok

Po Čiernom piatku nasleduje kybernetický pondelok

Podobným dňom, ako je čierny piatok, je tiež kybernetický pondelok. Jedná sa o totožnú akciu, ako je čierny piatok, ale vytvorili ho internetové obchody, ktoré rovnako, ako ich kamenní konkurenti, môžu svojim zákazníkom ponúknuť širokú ponuku zliav a výhod.

Kybernetické pondělí

Využiť tak môžete napríklad veľmi lacné tablety za 39.99 dolárov alebo výrazné zľavy na mobilné telefóny, ktoré platia po celý november. Neváhajte a navštívte jeden z čínskych internetových obchodov a ulovte si tiež jednu z mnohých zaujímavých zliav.

Kybernetický pondelok – cyber monday

Čierny piatok (Black Friday) 2016 – výpredaje začnú 25.11.2016
1 (20%) 2 votes

Facebookmail