AliExpress slovensky – nakupujte v slovenčine

AliExpress slovensky – nakupujte v slovenčine

Nespornou výhodou pre nakupovanie z AliExpressu  je poznať aspoň základy anglického jazyka, ak je pre vás angličtina španielskou dedinou, nevadí. Je tu pomerne jednoduché riešenie. Dajte si AliExpres slovensky.

Nakupujte na AliExpressu v slovenčine

Ako si nastaviť AliExpress slovensky?

pravom hornom rohu rozkliknete “Vyberte jazyk“, presne ako vidíte na obrázku. Potom si zvoľte slovenčinu.

aliexpress.com cesky

Videonávod ako si nastaviť slovenčinu na AliExpresse

Ako sami vidíte, postup je naozaj jednoduchý. Slovenčinu si nastavíte za pár sekúnd. Verím, že tento mini návod vám viac sprístupní a uľahčí nakupovanie na AliExpress.com.

Preklad však nie je dokonalý. Stránka je preložená „strojovo“( pomocou Google prekladača), takže niekedy môže pôsobiť zábavne či nezmyselne. Ďalšou z nevýhod je jeho neúplnosť. Popisy občas zostanú v angličtine, často sa nepreložia ani komentáre kupujúcich.

aliexpress cesky

Ak aspoň trochu ovládate angličtinu, je lepšie nechať stránky v originály. To ale nič nemení na tom, že slovenský preklad mnohým z vás výrazne uľahčí nakupovanie. Slovenský AliExpress je vhodný pre toho, kto nechce bádať nad anglickými slovíčkami a prekladať ich zdĺhavo v prekladači.

Na 90% tovaru AliExpressu platí doprava zdarma do SR

Ďalej je možné nastaviť zem, kam bude tovar doručený. Cez 90% predajcov poskytuje free shipping ( dopravu zdarma) do SR.

Okrem prekladu a nastavenia zeme je tiež možne zvoliť menu v eurách. Jedná sa však iba o informačný prepočet. Konečná platba sa uskutočňuje v dolároch. Pre tých, ktorí celkom nepochopili obrázkový návod, je tu krátky a jednoduchý videonávod ako zmeniť jazyk.

AliExpress kompletné recenzie

Všetky články na tému AliExpress

Uložit

AliExpress slovensky – nakupujte v slovenčine
2.2 (44%) 10 votes

Facebookmail