AliExpress recenzie – najväčší čínsky eshop

AliExpress recenzie – najväčší čínsky eshop

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Snáď každý chce nakupovať čo najlacnejšie. A práve na AliExpress.com môžeme nakúpiť skutočne za veľmi nízke ceny. Nikdy ste o tomto internetovom obchode nepočuli? Potom si nižšie prečítajte celú recenziu na AliExpress, kde sa dozviete klady, zápory a mnoho ďalšieho.

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

  • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
  • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
  • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

Nakupujte lacno na AliExpress

Kto stojí za AliExpress.com a prečo tam nakupovať?

AliExpress.com je čínsky e-shop. Ide o službu Alibaba.com, ktorá ponúka tovar  od rôznych čínskych dodávateľov.

AliExpress kompletné recenzie

Nakupovanie cez tento e-shop sa stalo veľmi populárnym, či už kvôli nízkym cenám alebo  poštovnému zdarma. Dopravu zdarma totiž ponúka cez 90% predajcov. V e-shope nájdeme prakticky všetko, na čo si spomenieme, ponuka tovaru a počet predajcov je tu skutočne veľký. Skladom tu je niekoľko miliónov položiek!

Metódy platby na AliExpress

Na AliExpresse je možné platiť rôznymi spôsobmi. Najvýhodnejší  a najlepší je však spôsob platenia internetovou platbou pomocou kreditnej karty. K nákupu je teda nutné mať k dispozícii kreditnú kartu a povolenie online platby kartou vo vašom bankovníctve. Viac o metódach platby sa dočítate v článku   Aliexpres – metódy platby.

AliExpress metódy platby

Prečo nakupovať na AliExpress

Hlavnú výhodu som už spomenul v úvode, nízke ceny a doprava zdarma. Ďalej spomeniem skutočne veľkú škálu tovaru. Za ďalšiu výhodu sa dá považovať dobrá ochrana kupujúcich, nemusíte sa báť, že vás niekto okradne.

Tovar si objednáte, zaplatíte, peniaze idú najprv portálu AliExpress, ktorý je spoľahlivý. Až vám tovar príde, vy potvrdíte, že ste tovar prevzali, a že je v poriadku. Až potom idú peniaze k obchodníkovi.

Tento princíp, spoločne s uživateľským hodnotením predajcov, zaručuje veľkú snahu zo strany dodávateľov tovaru o čo najjednoduchší priebeh všetkých objednávok.

Nedostatky AliExpressu

Ako nedostatok môžeme považovať dlhšiu dobu doručenia. Spravidla to býva 14 dní až mesiac. Poštovné je však zdarma, týmto sa nám to trochu kompenzuje. Je možné si priplatiť za rýchlejšie doručenie, avšak čiastky sa pohybujú v desiatkach dolároch  a pokiaľ nejde o nejaký drahý tovar, tak sa nám to neoplatí.

Ešte nižšie ceny!

Ďalšie plus AliExpressu je, že Vám zobrazuje tzv. SuperDeals (Super ponuky).Sú tu vlastne zobrazené tie najlepšie ponuky od obchodníkov, väčšinou je tovar dosť zlacnený.

 

Nákup přes Aliexpress

Nákup přes Aliexpress

Ďalšia možnosť ako mať ceny ešte nižšie je Wish List,  v doslovnom preklade zoznam priania. Ak si tovar do zoznamu pridáte, budú Vám chodiť emaily, keď sa cena zmení. Na AliExpress sa cena mení pomerne často a tak je niekedy lepšie počkať a môžete sa dostať k ešte nižšej cene.

Nakupování na Aliexpress

Nakupování na Aliexpress

Ďalším  spôsobom ako získať lepšiu cenu tovaru je počkať si na nejaký výpredaj. Je ich hneď niekoľko  v roku, väčšinou prebiehajú v rámci hodín, ale tovar býva zlacnený i od desiatky percent ( až 90% zľavy). Ako príklad uveďme výpredaje „Black Friday„, „Back To School“ alebo „Cyber Monday„.

 

Celkovo by som AliExpress ohodnotil veľmi kladne. Stáva sa z neho veľmi populárny internetový obchod s nakupujúcimi z celého sveta. Moje osobne skúsenosti s AliExpress sú veľmi pozitívne. Jeho prednosťami sú nízke ceny, často poštovné zdarma a naozaj veľká škála tovaru.

Skúsenosti s nakupovaním na AliExpress

Ak máte záujem vyskúšať si nakupovanie z tohto obchodu, pozrite sa na tento Aliexpress návod.

Všetky články na tému AliExpress

Uložit

AliExpress recenzie – najväčší čínsky eshop
3 (60%) 2 votes

Facebookmail