Aliexpress ponuka tovaru

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

 • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
 • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
 • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

aliexpress-logo

Získajte 4 % z nákupu na AliExpressu späť + €2 bonus!

 • Využite novo spustený cashback a získajte automaticky až 4 % svojich peňazí späť!
 • Registráciou zadarmo získate navyše ihneď bonus €2 (50 Kč).
 • V ponuke sú zľavy aj na ďalších 9 čínskych internetových obchodov.

AliExpres nákup z Číny s ohromujúcou ponukou tovaru

Čínsky e-shop  AliExpress patrí medzi  najlacnejšie spôsoby nákupu tovaru z Číny. Funguje na rovnakom princípe ako českéAukro alebo najznámejší ebay alebo Alibaba. Využíva množstvo malých dodávateľov, vďaka ktorým pokrýva  dopyt prakticky akéhokoľvek tovaru. Môžete si tu kúpiť elektroniku, hračky, oblečenie a športové vybavenie alebo náradie pre skutočných kutilov.

Ponuka tovaru na AliExpress vás jednoducho ohromí. Tu si určite vyberiete.

Pozrite sa na najväčšiu ponuku tovaru na AliExpress

AliExpress po slovensky vie, ale len strojovo

Nákup cez AliExpress je uľahčený vďaka možnosti prepnúť stránku do slovenského jazyka. O preklad sa tu stará iba Google Prekladač , ktorý nie vždy presne prekladá, ale určite vám aj tento strojový preklad príde vhod. Ponuka tovaru na AliExpress  sa zobrazuje buď ako katalógová ponuka alebo môžete využiť aj priame vyhľadávanie tovaru. Je potrebné, ale upozorniť, že daný tovar musíte vyhľadávať podľa  anglických názvov.

 

AliExpress.com Online Shopping for Electronics Fashion

AliExpress.com Online Shopping for Electronics Fashion

 

Videonávod ako si nastaviť slovenčinu na AliExpresse

Ako sami vidíte, postup je naozaj jednoduchý. Slovenčinu si nastavíte za pár sekúnd. Verím, že tento mini návod vám viac sprístupní a uľahčí nakupovanie na AliExpress.com.

Nákup tovaru cez AliExpress – dve dôležité zásady

Pri výbere tovaru si pamätajte dve dôležité zásady. Aby ste tovar z Číny kúpili naozaj najlacnejšie , vyberte pre zobrazenie ponuku tovaru „Free Shipping“ a „1 piece only“. Budú vám ponúknuté položky, ktoré obsahujú dopravu zdarma a pritom si kupujete iba 1 ks ( prípadne pár) daného druhu tovaru. Viac v samostatnom článku.

Ako nakupovať na AliExpress

Dôležité je tiež sledovanie referencií  predajcu a vybraného tovaru. Ak referencie pôsobia nedôveryhodne, tak od nich ruky preč. Poobzerajte sa radšej po inom tovare alebo predajcovi i za vyššiu cenu AliExpress.com ponúka tiež garanciu vrátenia peňazí.

Spôsob dopravy a platby na AliExpress

Hneď ako si tovar vyberiete, budete si musieť tiež zvoliť spôsob dopravy. Najrozšírenejšou a najpoužívanejšou metódou je DHL.  Je to totiž rýchlejšie ako China Post Air Mail. Tovar z AliExpressu vám príde spravidla do jedného mesiaca. U DHL to však môže byť aj oveľa skôr ( za týždeň). Obe metódy ponúkajú zákazníkovi možnosť sledovania zásielky. Pri China Post Air Mail  sa tak stretnete s China Post Tracking, ako sa sledovací systém nazýva, u DHL potom jednoducho DHL Express Tracking.

Všetky spôsoby dopravy a platby na AliExpress

AliExpress neponúka možnosť platby cez PayPal, ktorá je síce inak veľmi rozšírená, ale súvisia s ňou poplatky za prevod meny. Vhodnou alternatívou je tak platba cez platobnú kartu, pričom sú podporované tie najrozšírenejšie. V našom úvodnom nákupu tovaru z Číny sme pred touto variantov varovali. Preto aj teraz upozorňujeme,  že sa najviac oplatí, vytvoriť si platobnú kartu s limitmi platieb. Zvýšite tak jej bezpečnosť a zabránite jej zneužitiu. Výhodou je, že peniaze nejdú priamo predajcovi, ale najprv AliExpressu. Až keď sami potvrdíte, že tovar je v poriadku u Vás doma, potom dostane zaplatené aj obchodník.

Ďalej je dostupný bežný bankový prevod, lenže ten trvá spravidla 3-4 dni, takže je nutné počítať so zdržaním. Prípadne je možné využiť službu Escrow, čo je platba, ktorá je zaslaná priamo na účet firmy AliExpress, tá ju potom zasiela predajcovi.

Výhody eshopu AliExpress

 • ohromný výber tovaru všetkého druhu
 • AliExpress je v slovenčine, aj keď len strojovo
 • Doprava zdarma( Free Shipping)
 • Bezkonkurenčne nízke ceny
 • V priebehu roka sú dni, kedy sa dávajú zľavy na väčšinu tovaru
 • Hodnotenie užívateľov aj produktov

Všetky články na tému AliExpress

Aliexpress ponuka tovaru
3.5 (69.14%) 35 votes

Facebookmail